Trasy spływów

Propozycje 1 - dniowych spływów

 

Rzeka Narew (okolice Łomży)

 

Siemień - Łomża (ok. 3 godziny)

 

Spotykamy się na parkingu pod punktem widokowym na rzekę Narew i stacją rowerową MOR w Siemieniu Nadrzecznym. Stamtąd startujemy i płyniemy w stronę Łomży. W Łomży kończymy na plaży miejskiej lub przy boisku pikarskim w Piątnicy. To zależy czy chcemy płynąć 3 godziny czy 2,5 godziny.Z miejsca zakończenia spływu wracamy wraz z kajakami po samochody do Siemienia Nadrzecznego. Jest to najbardziej optymalna trasa dla osób, które chcą spędzić fajnie czas (nie za długo i nie za krótko) na kajaku. Trasa nie jest zbyt wymagająca, polecana dla każdego. Na trasie widoki pradoliny Narwi, panorama miasta Łomży, wzniesienia w Starej Łomży, widoki okolicznych miejscowości.

 

Niewodowo-Drozdowo-Łomża (ok. 3 godziny)

 

Spotykamy się pod budynkiem Straży Pożarnej w Piątnicy k. Łomży. Jest to najbardziej optymalna trasa dla osób, które chcą spędzić fajnie czas (nie za długo i nie za krótko) na kajaku. Trasa nie jest zbyt wymagająca, polecana dla każdego. Na trasie widoki pradoliny Narwi, panorama miasta Łomży, wzniesienia w Siemieniu, widoki okolicznych miejscowości.

 

Łomża-Nowogród (ok. 5 godzin)

 

Spotykamy się pod budynkiem Straży Pożarnej w Piątnicy k. Łomży. Jest to trasa na którą należy przeznaczyć dłuższą część swojego dnia, również zbytnio nie wymagająca. Na trasie widoki pradoliny Narwi, pagórki, wzniesienia, zabytkowe bunkry z czasów II wojny światowej, skansen kurpiowski w Nowogrodzie oraz okoliczne miejscowości.Trasa kończy się przy moście w Nowogrodzie i liczy 24 km.

Krzewo-Łomża ( ok. 5,5 godziny)

 

Spotykamy się pod budynkiem Straży Pożarnej w Piątnicy k. Łomży. Jest to trasa całodniowa rzeką Narew, trwająca ok. 5,5 godziny z Krzewa do Łomży. Na tym odcinku rzeka jest kręta, o czym świadczą liczne zakręty. Trasa łatwa, widoki okolicznych miejscowości, zabudowań, łąki, panorama Łomży.

Niwkowo-Łomża (ok. 8 godzin)

 

Wizna-Krzewo (ok. 5 godzin)

 

Rzeka Pisa (okolice Łomży)

 

Dobrylas-Nowogród ( ok. 3 godzin)

Startujemy na polanie przy moście w miejscowości Dobrylas na rzece Pisa, natomiast kończymy w Nowogrodzie na rzece Narew.Trasa krótka, malownicza z licznymi zakrętami. Na trasie widoki plaż, łąk, trzcinowisk, konarów drzew, zabudowań. Rzeka z szybkim nurtem, miejscami niebezpieczna. Widoki bardzo piękne.Kończymy pod mostem w Nowogrodzie w okolicy czołgu. 

Rzeka Biebrza (okolice Wizny)

 

Brzostowo-Burzyn (ok. 2 godzin)

Brzostowo-Rutkowskie ( ok. 3 godzin)

Brzostowo-Wizna ( ok. 4,5 godzin)

 

Propozycje kilkudniowych spływów

 

Rzeka Narew

 

Wizna-Krzewo-Łomża  (2 dni)

Wizna-Krzewo-Łomża-Nowogród (3 dni)

 

Rzeka Biebrza

 

Osowiec-Wizna (3 dni)

Osowiec-Burzyn (2 dni)

 

 

Sonda

Gdzie najczęściej pływasz kajakiem ?
 

Kto jest Online

Naszą witrynę przegląda teraz 2 gości 

Reklamy

Najlepsze spływy w Łomży i okolicy !!!
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty !

Zapraszamy na kajaki !